Нужна ли Украинская Федерация Сальса Школ?

Обсуждение тем, связанных с латиноамериканскими танцами

1. Да, нужна.
5
16%
2. Нет, не нужна.
24
77%
3. Мне все равно.
1
3%
4. Свое видение ситуации изложу ниже.
1
3%

Всего голосов : 31

Сообщение talisman » Пт фев 27, 2009 1:30 pm

-

Дякую за дотримання стилістики, дуже чемно з вашого боку використовувати мову оригіналу. (позато як вже кубинці незабаром вивчать українську мову, а ми так і будемо жалітися на нашу складну історично-трагічну долю, і споглядати з сумом як гарно десь але тільки не у нас, замість того щоб всім разом щось змінити на краще)

Дякую за повагу та за стиль спілкування, за змістовну відповідь.
...

А то у нас Ситуація як зображено на малюнку,
"Тягнути Важко і Кинуть Жалко")))))))) :mrgreen:

Изображение

Промодерировано. В дальнейшем фильтруйте свои пожелания и мысли по теме и различные прямые и косвенные личностные наезды, которые вы себе необоснованно позволяете.
Администратор.
Последний раз редактировалось talisman Пт фев 27, 2009 3:14 pm, всего редактировалось 1 раз.
talisman
Танцор

Сообщение Administrator » Пт фев 27, 2009 3:09 pm

В дальнейшем просьба писать по теме и без наездов. А если проигнорируете эту просьбу, потом просим не обижаться из-за того, что ваши сообщения переедут в другой раздел.

Уточняем: здесь обсуждаем тему, нужна ли Украинская Федерация Сальса Школ. Атмосферу сальса-вечеринок обсуждаем в соответствующей ветке.
С уважением,
Администрация форума.
Administrator
Великий и Всемогущий :)

Сообщение talisman » Пт фев 27, 2009 3:17 pm

Дякую за модераторство, дуже влучно і всчано.

Тоді дозвольте і мені промодерувати, так як в обрізаний варіант нажаль не несе того змістовного навантаження яке мав на меті, автор.

Прикро.

Як ви кажете - Заново Поромодеровано
talisman
Танцор

Сообщение SAVoyage » Пт фев 27, 2009 3:45 pm

П.Talыsmanu
Цитата:
(натомість в подальшому продовжвуати перекручення українскьої мови здіснювати не буду, навіть за умови того, що остання мені не є близькою. Але поважаю її

З оголосу на викладене вами, знов пропонуючи чи то поспілкуватися особисто (бо я, як бачу, в вас є особисті питання до мене і до "нашого сімейного підряду"), чи то відкрити новий "обсобистий топ" на форумі, задля позбавлення зайвих "емоцій" решти форумчан), наголошу коротко на наступному (спробую коротко (і куди ділась моя професйна локонічність?..)))):

Цитата:
"...а ми так і будемо жалітися на нашу складну історично-трагічну долю, і дивитися як гарно десь але тільки не у нас, замість того щоб всім разом щось зробити н акраще"

не знаю, хто жаліється, але знаю, хто одягає на себе маски, кажучи чи то "все гаразд", чи то "все пагано". Та взагалі, ваше тлумачення думок інших як жаління - знов таки, вибачте, але показуєте вашу спробу домінування над точкою зору іншої особи (і не тільки Катерини).

Цитата:
"... я так розумію що вас родинний підряд делегував вступити в полеміку як виваженого і поміркованого представника – переговорщика і пані Катерина поділяє вашу точку зору".

По-перше, пані Катерина відповідає на ті питання та репліки, на які зваже за потрібне. (І дуже гарно, що не вступає у полеміку. Бо то є кумендно. А мені просто потрібно погаяти трохи часу, полемікуючи епісталярно з вами, talisman)
По-друге, стосовно "родинного підряду та делегування", то з вашої сторони, на мій погляд, звуальована провокація та відкрита нечемність та зневажливість то невідомої вам особо (особисто до мене). Тому буде бажання розповісти про "родинний підряд та делегування" особисто - вітаю (але особисто)

Цитата:
"...які спонукали мене до втупу в полеміку, так як зазвичай я просто споглядаю за тим як на сайті активно дискутують «незалежні - залежні» сальсерос, нерідко використовуючи нестриманий стиль по відношенню один до одного, до керівників шкіл, до музикантів "Дислокодас"."

ну то до таких і звертайтесь, якщо нестримність переважує. І, дуже б було добре, щоб, знов таки, особисто, а не через тренування на клаві. Що ж до мене, до останній колектив (та Сашка Івлєва) вважаю просто суперовими!

Цитата:
"Тому як гасло незалежного форуму "SALSA INFO" - "незалежність" занадто гонорово звучить, так як всі ми залежні хто від кольорів шкіл, а хто від своїх власних амбіцій і поглядів, які не завжди бувають дійсно незаангажовані та тверезі".

то ж є і інший форум. І зовсім не гоноровий. А залежний від кольору школи, від своїх власних амбіцій і поглядів ))))

Цитата:
"При всій повазі до автора обговорення, та до вас особисто п. Сергію..."

дякую. Тепер знаю ще одну сторону поважності))))

Цитата:
"... зазначу що тема: «Атмосфера на Сальса вечірках», вже не перший раз використовується різними авторами на різних форумах, з метою не покращити ситуацію взагалі, а з якимось невідомиим потягом знову і знову продемонструвати загалу протистояння яке виникає між учнями шкіл (читати між Школами), яке має місце не тільки на танцполі, а ї безпосередньо в самих школах, а головне має місце в процессі викладання - як доконаний факт."

ну то знов за своє, talisman. Чому ви знову намагаєтесь відповісти за всіх? Чому ви знову перекручуєте назву та суть теми? Якщо особисто ви так розумієте - то супер, то ви, якщо підіймаєте подібну тему, вуалюєте справжню мету, про яку пишите. При цьому наполягати, що ця тема, в рамках якої ми вдалися з вами до такої, в більшості, безглуздої, полеміки, приховую саме таку мету - то, вибачте, знов підтверджує особисто ваше прагнення домінувати. А то є зайве та безкорисне.
Я, наприклад, не так довго кручусь біля національної сальсатусовки. Особливо поряд з вами, як керівником шкіл з багаторічним досвідом (ба закордонним). Але можу сказати, що я взагалі не бачу протистоянь між учнями різних шкіл. Але натомість бачу (і ви, поряд з іншими сальсерос, самі про те знаєте), що є протистояння між шкілами. І, впевнений, що знаєте чому (особливо враховуючи, що ви стояли поряд з іншими сальсапершопрохідями Києва порядф, розвиваючи цю тему та будуючи схеми боротьби із конкурентами)))) Київ - то велике селище, чи не так?.. Але то зайве зараз згадувати. Є просто факти)

Цитата:
Мені дуже відома структура проблеми, тому що маю постійний приклад роботи нашої "Великої і Могутньої" Верховної Ради – і ви не уявляєте наскільки наша "атмосфера сальсатусовки" являє собою мінімізований макет – тієї Верховної Зради яка вже на протязі 4 рокі демонструє свою непрацездатність та недолугість, зі своїми "Лідерами- Ідолами" які думають в першу чергу про свої амбіції, а не про результат їх діяльності, недовготривалими кооаліціями які переформовуються щодня, змовами - зрадами, брудом та інтригами.

Ось тут з вами повністю погоджуюсь. Але, дозвольте, де що перефразую (сам за посадою часто пересікаюсь з ВР, але політика (в тому числі і "Танці з політиками", то естетично не цікаво і знов є (доречі, як і наше "спілкування" - оффтопом. ) Сподобалась ваша ремарка "демонструє свою непрацездатність та недолугість, зі своїми "Лідерами- Ідолами" які думають в першу чергу про свої амбіції, а не про результат їх діяльності, недовготривалими кооаліціями які переформовуються щодня, змовами - зрадами, брудом та інтригами". СУПЕР! Ось це прямо стосується (але не всіх!) керівників місцевих шкіл сальси. Дійсно, ви дуже вірно подмітили!Wink Не вистачає тільки "Знімайте маски, панове!".

Цитата:
(Одна велика різниця між нами є – це суттєво менший розмір грошових коштів в обігу – але ментальність та рушійна сила проблеми - одні).

знов погоджуюсь із вами: для когось сальса - то спосіб (головне) накопичення грошових коштів. При цьому увагу методиці та правильності викладання приділяється набагато меньше уваги. Нажаль. При цьому поняття кілкість переважую поняття якість, тоді як у навчанні, мені здається, якість важливіша за кількість.
Не хочу і не буду переходити на особистості, але я чітко (як за особистим досвідом, так і за розповдями та відзивами інших сальсерос) можу, проаналізувавши, виокремити тих, хто насамперед заробляє на латино, а хто центровою метою ставить викладання, навчання, розвинення особисте та інших (учнів)

Цитата:
"Я нікого не хочу образити, особисто – тому як це ні до чого не приведе і попередньо хочу вибачитись якщо задіну чиїсь інтереси, тому як у всіх приватні обставини, але за специфікою своєї роботи я маю можливість бачити трошки більше ніж верхівка "айсбергу сальсатусовки. Все вже настільки очевидно і банально як білий день…і вислів «що все гниє з голови» - дуже гарно змальовує ситуацію в державі, яка як в дзеркалі відібражає стан атмосфери і на наших сальсатусовках".

Чому? Призведе. Негативні наслідки - то, зрозуміло, невигідні наслідки ні для кого (корім тих, хто на них чекає). Повністю згоден стосовно "голови". Нажаль так. В цьому і є причина. Кому подобаєьться рибка з "душцом", а кому "ні". Але якщо голод є, а іншої їжі немає, то більшість буде їсти те, що є (бо голодно)
Цитата:

"Повірте я нікому не хочу нав*язувати власну думку, але ж і душа відповідно товкти воду в ступі засобом давнішньо затертих опитувань нідо чого не приведе, поговоримо і забудемо, а потяг піде своєю "дорогою"."

вибачте, з ваших слів то не дуже бачно. (та й "вагонні спори, остання справа, коли вже нема чого пить"...
Якщо тая тема для вас є постотею із водою - то навіщо взагалі ви витрачаєте час на написання вашого бачення (яке, все ж таки, ви вважаєте за вірне, а не лише за особисто своє) ?

Цитата:
"Аксіома : Ми як керівники шкіл з багаторічним досвідом, (це закордонний досвід, і ви не дасте збрехати як би я і захотів може) повинні культивувати позитивну атмосферу по відношенню до інших шкіл з першого дня в головах наших студентів коли вони починають танцювати."

згоден (хоча я і не керівник жодної зі шкіл, тим паче сальси. Натомість, ви, як, можливо, обізнана особа у технологіях маніпулювання знаєте, що при бажанні все можна подати так, як вигідно керівнику. І негатив, який
подати як позитив і догму, і позитив, який так само подати як негатив і догму тому.

Цитата:
"Реалії: А ми як клани Алькапоне в Ганстерський період в Амереці, могли б то перестріляли б один одного що в парламенті (де інколи відбувається ліцензований відстріл) що в "Салсьатусовці"."

то і з цим погоджуюсь. Клани формувались ще задовго до великої кількоісті кримінальних угрупувань тогодення. То соціальний процес. (як то мені пам'ятається курс історії криміналістики та кримінології) То якщо ви порівняли те з сальсобуденьщиною, потрібно згадати початок розвитку "начеб-то" спільного прагнення поширення сальси в Києві (Україні) - і те, до чого призвів такий початковий конклав.)))

Цитата:
"Рушійна сила : з одного боку звичайно це комплекси недолугості і неповноцінності української душі , з другогого боку це жага до отримання додатково вільних коштів від наших латиноамериканських братів по цеху (повертаємося до офф-топу). "

Не можу зрозуміти, чому ви виставляєте українізм в світлі неповноцінності, недолугості, закомплекованості?.. (Чи то вам за себе, як представника української нації шкода? Чи може за приклад берете ВР, з якою "пов'язані"?)
Стосовно "додатковий вільних коштів" - погоджуюсь знов із вами. Писав про те вище.

Цитата:
"Саме це і породжує міжшкільні війні – які і впливають на атмосферу загальних та спільних заходів."

єс! "Війни" між тими, у кого різні цілі та прагнення в тому числі.

Цитата:
"Побічні акселератори (причини): ... протистояння між основними школами (метрополії) та школами які відкололися (сепаратисти) – це все як результат соціально-політичних переформацій в наших головах."

Вибачте, а які то основні школи, а які сепаративні? Від кого вони "відкололися"?! (Підходимо до суті вашої думки. Цікаво...)

Цитата:
"Всі суспільства проходили крізь ці проблеми я впевнений що і ми пройдемо цей етап, просто в Україні це як і завжди перекручується і затягується а вихід тільки один це скласти - зброю, раз і назавжди в наших головах, і почати конструктивний діалог".

знаєте, я погоджуюсь, що проблема є і дуже скоро почне вирішуватись. І я дуже тому буду рад, хоча не відношу себе до сальсасвіту. А щодо діалогу, то з ким? З головою? А хто голова? Wink

Цитата:
"Почати треба нам, українським керівникам шкіл які в голові мають українську ментальність, любов та повагу до цієї землі і до свого народу, тому що від іноземців викликати повагу нам незпромогтися якщо ми будемо розрізнені, іншими словами час домовитись про кодекс честі і поваги один до одного, і зупинити вдалі маніпулювання нами "заїзжими" представниками, які постіно каламутять воду - тому як звісно що. втакій воді.. краще відчувати себе господарем становища. "

частково погоджуюсь (стосовно заїзжих. Але серед таких у СНД є і такі, які вженазивають себе батьками сальси України, Росії... що стосовно них?)
Але от стосовно любові та поваги - не можу, бо ж ви самі постійно пишите про неповноцінність, недолугість, закомплекованість і т.д. того народу. Може ми просто про різний народ думаємо?...

Цитата:
"Мені особисто набридло вже що постійно на цю як ви кажете тут "атмосферу" впливають люди які на перший план ставлять – отримання грошей любою ціною..."

вибачте, а особисто для вас, як керівника немалої школи (першопрохідця) то питання не головне? Wink

Цитата:
"...де нормальні дружні відносини це щось нереалне, для яких створення сектантської формації в школах це єдиний засіб стримання коллективу та своїх учнів".

супер! подобається! Wink))

Цитата:
"Ми Українці нічим не гірші за латиносів в Сальсі а навідь краще (Катя Плющ - Українка дуже вдало це демонструє виступами Богів Орішас вже на міжнародній арені - представляючи Україну як Сальса країну)."
погоджуюсь.

(Ото дійсно, ой як не хотілось би, щоб і тут вислови були схожі на щирі вислови представників нашої ВР, з якою ви порівняли сальсасвіт України))))
натомість, дякую.
але Катя не представляє сальсу. Вона представляє афро-кубинську (ба більш афро) культуру, яка, дійсно, є коріннями і сальси в тому числі. Натомість, на особистий мій погляд, неможна порівнювати латинос з українцями. то різні культури. Різне світобачення.
Тут лише можна сказати, у кого прагнення і до чого більше. (Ви особисто це питання підіймали, як підійнів і я. Афро тількт стає популярним і, нащастя, не є настільки комерціоналізрваним, як сальса. Це майже незайманий поки шо світ. Але вже знаходяться ті, хто намагається поставити це просто на подібний із сальсою потік, використовуючи свою спорідненсть (як ви про те так само казали)

Цитата:
"Чому ми постійно вважаємо що латиноси - емігранти мають вирішувати тут у нас на в країні політику і нав*язувати свої правила (здебільшого не чисті на руку) з ким об'єднуватись і з ким товаришувати. "

а мені здавалось і здається, що де-хто з "українців" і не проти цього))))))))
це ж "кульно", коли латинос, як ви сказали, рулять!)))

Цитата:

"..особливо це відбувається з боку студентів однієї "ВЕЛИКОЇ ШКОЛИ". Керівників якої я неодноразово просив зосередити увагу на соціальній поведінці їх вихованців. "

правда? боже ж, невже дійсно, ВР... Wink)))))))

Цитата:
"Тому як Сальса - Союзи які були ініційовані представниками латиноамериканської расси не тримаються більше ніж тиждень."

м-м-м, скільки? Wink))))))))) ой!
Цитата:

"ПРОПОНУЮ
УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ САЛЬСА ШКОЛ УКРАЇНИ
СТАТУТ
РЕГЛАМЕНТ
СПИСОК ЗАХОДІВ
ТОДІ НА ФЕДЕРАТИВНИХ УМОВАХ Є МОЖЛИВІСТЬ СТВОРЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ВЕЛИКОЇ ДИСКОТЕКИ, З ПОЗИТИВНОЮ АТМОСФЕРОЮ, З НОРМАЛЬНИМ СУТО ТАНЦЮВАЛЬНИМ ЗАЛОМ і Т.Д.
ЯК ЩОДО МЕНЕ, ТО МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЦЕ НОРМАЛЬНА ПРАКТИКА."

нормальна, але не у нас. А може поки що...
Навіть при всьому тому, що я не відношусь до жодної з шкіл сальси України (а студію дружини за таку не вважаю за визначенням), але навідуюсь до сальсаівентів (не на всі,бо є особисте несприйняття й виправдана неповга), я дуже б хотів, щоб така була.
це добра ініціатива.
Щоб вона буда схожа, наприклад, на МОК, чи Всесвітню федерацію шашок (можу як особа, яка приймала безпосередньо участь у праці цієї організації) поділитися зі вами, talisman, статутними документами. Корисно може буде.

Натомість, як показую практика, то є дійсно зайвим і ні для чого не призведе в реаліях нашого сьогодення. І свідчення тому, в т.ч., написане вище вами, п.talisman.
SAVoyage
Танцор

Сообщение Asia » Пт фев 27, 2009 4:05 pm

Зачем нужна федерация?
Одна из версий.
talisman писал(а): ТОДІ НА ФЕДЕРАТИВНИХ УМОВАХ Є МОЖЛИВІСТЬ СТВОРЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ВЕЛИКОЇ ДИСКОТЕКИ, З ПОЗИТИВНОЮ АТМОСФЕРОЮ, З НОРМАЛЬНИМ СУТО ТАНЦЮВАЛЬНИМ ЗАЛОМ і Т.Д.
ЯК ЩОДО МЕНЕ, ТО ЦЕ НОРМАЛЬНА ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАКТИКА,ЯКА ПОЛОЖИТЬ КІНЕЦЬ ЕРІ "АЛЬ КАПОНЕ" і це нарешті дасть можливість провести в Україні заходи світового маштаба, які плануються на поточний рік, і у зв"язку з кризою можуть бути зірвані, ще й за болючишого непорозуміння та конфронтації між школами сальси в Україні.

Вариант.
1. Каким образом наличие федерации может повлиять на:
- создание благоприятной обстановки и появление танцзала?
- на некорректное поведение?
- завершение эры Аль Капонов?
2. Положить конец негативному явлению без федерации нельзя? Почему?
3. Создать хорошую сальсатеку без формирования федерации нельзя? Почему?

Автор данной темы (то бишь talisman) )) привёл перечень некоторых причин существования федерации.

А зачем ещё нужна федерация?
Ветеран Броуновского движения )
Asia
Любитель

Сообщение Key Hedera » Пт фев 27, 2009 4:38 pm

Интересно что скажет на это антимонопольный комитет?! :wink:
Голосую за "не нужна", ибо, образно говоря, объединение мафиози из разных кланов под одним флагом не преведет к их исправлению или исчезновению и примирение в рядах мафии- штука исключительно видимая, так как у каждого все-равно будет ствол под пиджаком.
Официальное примирение не изменит не официальных отношений, а даст возможность еще глубже спратать существующие проблемы за видимым союзом и благополучием.

ЗЫ:Вспоминаю цены на интернет в Беларусси - монополизированные и самые дорогие в Европе, а, так же, фильм "Убить дракона"
Всё в танце, а танец во всём!
www.afrocubano.info
Key Hedera
Танцор

Сообщение talisman » Пт фев 27, 2009 4:44 pm

Geremi писал(а):

Голосую за "не нужна", ибо, образно говоря, объединение мафиози из разных кланов под одним флагом не преведет к их исправлению или исчезновению и примирение в рядах мафии- штука исключительно видимая, так как у каждого все-равно будет ствол под пиджаком.
Официальное примирение не изменит не официальных отношений, а даст возможность еще глубже спратать существующие проблемы за видимым союзом и благополучием.

ЗЫ:Вспоминаю цены на интернет в Беларусси - монополизированные и самые дорогие в Европе, а, так же, фильм "Убить дракона"

Ви забули що примирення і кінець епохи Ганстерів в США, закінчився саме тим що всі хто залишився склав зброю!!)

І ще..ви забули Ваш варіант виходу із Кризи відносин між.."кланами", пані Катерина ?
talisman
Танцор

Сообщение Key Hedera » Пт фев 27, 2009 5:13 pm

talisman писал(а):
Geremi писал(а):

Ви забули що примирення і кінець епохи Ганстерів в США, закінчився саме тим що всі хто залишився склав зброю!!)

І ще..ви забули Ваш варіант виходу із Кризи відносин між.."кланами", пані Катерина ?

Этот вопрос не относится к теме "федерации...", но я отвечу, так чтобы вопросов не по теме больше не было.
На счет федерации я все написала выше.

Цитата:
"Аксіома : Ми як керівники шкіл з багаторічним досвідом, (це закордонний досвід, і ви не дасте збрехати як би я і захотів може) повинні культивувати позитивну атмосферу по відношенню до інших шкіл з першого дня в головах наших студентів коли вони починають танцювати."

- це найкращiй вихiд, на мою думку, i федерацiя для цього не потрiбна.
Если бы те, кто начинал создавать школы сальсы 10 лет назад это практиковали, возможно, что такой ситуации сейчас бы и не было.
Раз не начали это делать раньше, то стоит начать сейчас, чтобы еще через 10 лет ситуация была уже другой.
Всё в танце, а танец во всём!
www.afrocubano.info
Key Hedera
Танцор

Сообщение ga » Пн мар 02, 2009 6:15 pm

Asia писал(а):А зачем ещё нужна федерация?

А еще, и главным образом, чтобы удерживаться на плаву, и, по возможности, развиваться, применяя опыт взрослого бизнеса. Верховодить в такой федерации будет самый умный и красивый. Он же расскажет остальным, какие цены они должны назначить за семинары, когда проводить фестивали и по каким дням устраивать сальсотеки. Учредит призы, конкурсы и бонусы. "Поможет детям". Теоретически его должны слушать и слушаться, т.к. в одиночку шансов выжить у меньших мало. Фактически это будет красивая, высокохудожественная форма поглощения.
;)
ga
Профи

Сообщение talisman » Вт мар 03, 2009 1:11 am

Добре так давайте залишимо все так як воно є нічого не міняючи, кожний тягне ковдру на себе. Якість викладання та рівень сальси стрімко іде вниз, а ціни ростуть. Всі будуть продовжувати їздити на конгреси в різні країни і хвалити все "імпортне", а ми будемо сидіти і дивитись один на одного з думкою що у "сусіда трава на ґанку зеленіша".

Мета яку я переслідую це об*єданання шкіл в громадську формацію в яку увійдуть всі школи України, і всі разом приймуть участь у формуванні статуту та основних функцій Центральної Ради - а що в цьому поганого, і раптом щось вийде пристойне.

Поки що всі керівники шкіл, з ким я особисто спілкувався з приводу формування цього об*єднання, всі попередньо зголосилися прийняти участь в обговоренні.

Повторюю що основна мета - Об*єданння- це зняття упередженного ставлення один до одного між школами, і проведення спільних всеукраїнських заходів і концертів. Треба нам українцям зробити таку "формацію" щоб ті ж самі латиноамериканці самі мали бажання добровільно приєднатися до нас, і прийняти наші спільні умови гри і дотримуватися правил чесної поведінки в новому громадському об*єднанні - в любому випадку нічого поганого в цьому не бачу , і ніхто ні кого не має на меті "поглощать", що за канібалізм?

Найблищої середи на радіо ЄВРОПА ФМ 107.00 темі Об*єднання буде присвячений прямий ефір программи "АМІГОС ДЕЛЬ КАРІБЕ" від Сержіо Куніцина, ви всі зможете задати питання в прямому ефірі за телефоном - 2514981 Чекайте ананосів (час программи з 21-00 по 24-00)
talisman
Танцор

Сообщение Mango » Вт мар 03, 2009 11:31 am

4. Свое видение ситуации изложу ниже.

Федерации, конкурсы, чапкисальса...

Сон разума рождает чудовищ.
Mango
Любитель

Сообщение ga » Вт мар 03, 2009 12:03 pm

Опыт подобных объединений свидетельствует о том, что будет и значительная часть неприсоединившихся, которые сразу же, в глазах прогрессивной федеративной общественности, станут изгоями. Долго пребывать в таком положении им не захочется, найдутся и среди них желающие учредить свою, всемирную федерацию изгоев. А еще будут раскольники и предатели в обоих лагерях. Собственно, все это никак не улучшит отношения и не утвердит взаимопонимание, но будет жуть как интересно, особенно тем, кто сможет в этом найти свое призвание.
;)
ga
Профи

Сообщение talisman » Вт мар 03, 2009 12:28 pm

ga писал(а):Опыт подобных объединений свидетельствует о том, что будет и значительная часть неприсоединившихся, которые сразу же, в глазах прогрессивной федеративной общественности, станут изгоями. Долго пребывать в таком положении им не захочется, найдутся и среди них желающие учредить свою, всемирную федерацию изгоев. А еще будут раскольники и предатели в обоих лагерях. Собственно, все это никак не улучшит отношения и не утвердит взаимопонимание, но будет жуть как интересно, особенно тем, кто сможет в этом найти свое призвание.
;)

В принципе все правильно, так как позитивный и негативный опыт таких образований есть уже и не первый год, и у нас в стране и вообще в мире. Но есть одно "НО" - любой опыт это хорошо в плане обьективной оценки ситуации. Призыв создать "формацию" звучал уже неединожды, на этот раз попробую дойти немного дальше нежели просто начало дискусии и реплик, а дальше будет видно.
В любом случае я хочу чтобы все школы понимали что их пытаеться собрать вместе не "Талисман", а Танец - и дальше решать судьбу уже будем вместе на общем собрании руководителей, если же конечно дойдем до него, и на этот раз.
talisman
Танцор

Сообщение ga » Вт мар 03, 2009 12:54 pm

2talisman
Ну, вот к танцу это совсем не имеет отношения. Если что и сплотит общее собрание руководителей, то это будет совсем другой мотив. А, например, тому, чьи интересы находятся исключительно в культурно-эстетической сфере, ваша бюрократическая идея ничем не поможет. ;)
ga
Профи

Сообщение Ancl_Ali » Вт мар 03, 2009 3:34 pm

:)
Какие проблемы не могут решить между собой руководители школ?
Практически все. И организационные, и культурные и этические.

А федерастов беспокоит только одно - деньги проходят мимо.

Сначала бальные клубы пытались сальсу давать - все знают, как получилось.
*JOKINGLY* А перед второй попыткой деньги учеников к себе направить - логично было бы уничтожить большинство школ и командовать только несколькими, согласными на условия федерации.

И сколько после этого проживёт культура?
Жизнь прекрасна, какой бы она ни была!!!
www.salsadream.com.ua
www.forum.salsadream.com.ua
Ancl_Ali
Любитель

След.

Вернуться в Танец – это мой мир